4. posms, pirmā daļa

inlinehockey.lv 5. sezonas 4. posma pirmā daļa
30. jūnijs, 2013
VietaKomandaPASUZNGVZV
1Powerslide124400404
2SportosimVisi.lv1043012911
3Baltie Lāči943103110
4Banana742113120
5HK HM441211917
6Pilzenīši441211214
7HC Lemūrs04040434
8IHK Kauguri04040460

Spēles

16. 16:00 SportosimVisi.lv 9 : 0 HC Lemūrs
15. 15:40 Banana 3 : 8 Baltie Lāči
14. 15:20 SportosimVisi.lv 7 : 3 Baltie Lāči
13. 15:00 Banana 5 : 3 HC Lemūrs
12. 14:40 SportosimVisi.lv 7 : 7 Banana
11. 14:20 HC Lemūrs 0 : 9 Baltie Lāči
10. 14:00 Pilzenīši 1 : 6 SportosimVisi.lv
9. 13:40 IHK Kauguri 2 : 16 Banana
8. 13:20 Powerslide 11 : 1 HC Lemūrs
7. 13:00 HK HM 0 : 11 Baltie Lāči
6. 12:40 Pilzenīši 3 : 4 Powerslide
5. 12:20 Pilzenīši 3 : 3 HK HM
4. 12:00 IHK Kauguri 1 : 16 HK HM
3. 11:40 IHK Kauguri 0 : 23 Powerslide
2. 11:20 Powerslide 2 : 0 HK HM
1. 11:00 Pilzenīši 5 : 1 IHK Kauguri

Nedēļas rezultatīvākie spēlētāji

Vieta Vārds Uzvārds Komanda AS Punkti Vārti Piesp. Sodi
1 Silvestrs Kuliņš Baltie Lāči 4 28 17 11 0
2 Jānis Bullītis Ekspresis.lv 4 22 18 4 0
Ģirts Zemītis Banana 4 22 16 6 0
4 Henrijs Uzraugs Harpūnas 4 19 12 7 0
Ralfs Freibergs SportosimVisi.lv 4 19 9 10 0
Toms Andersons Harpūnas 4 19 9 10 0
7 Viktors Kaļiņins Ekspresis.lv 4 18 9 9 0
8 Olafs Aploks Banana 4 16 8 8 0
9 Nils Remess Powerslide 4 14 2 12 0
10 Kristiāns Zelts IHK Rīga 4 11 9 2 1
11 Reinis Gailītis Powerslide 4 10 7 3 0
Artūrs Dzelzs Harpūnas 4 10 3 7 0
13 Kaspars Pauče SportosimVisi.lv 4 8 6 2 1
Kristaps Veršūns Banana 4 8 4 4 0
15 Ģirts Vārna Burbons 4 7 4 3 0
Sandis Jankevics Baltie Lāči 4 7 3 4 0
17 Andris Kalniņš IHK Rīga 4 6 5 1 0
Krišjānis Ābols HK HM 4 6 4 2 0
19 Roberts Šteinbergs Powerslide 4 5 3 2 0
Renārs Cipruss Harpūnas 4 5 2 3 0
Rolands Dietlavs Peri 4 5 1 4 0
22 Jēkabs Liepa IHK Kauguri 4 4 3 1 0
Renārs Freibergs SportosimVisi.lv 4 4 2 2 0
Mārcis Čauns Pilzenīši 4 4 1 3 0
25 Ričards Antons Baltie Lāči 4 3 2 1 0
Artūrs Vanags Banana 4 3 2 1 0
Māris Priede Ekspresis.lv 4 3 1 2 0
28 Jānis Morāns HC Lemūrs 4 2 2 0 0
Egils Neimanis Pilzenīši 4 2 1 1 2
Valdis Bušs Banana 4 2 1 1 0
31 Zintis Balceris IHK Rīga 4 1 1 0 0
Edgars Kraujiņš HC Lemūrs 4 1 1 0 0
Juris Pitkēvičs HC Lemūrs 4 1 1 0 0
Matīss Straģis IHK Kauguri 4 1 1 0 1
Gustavs Dāvis Grigals Ekspresis.lv 4 1 0 1 0
Artūrs Frolovs IHK Kauguri 4 1 0 1 0
Ģirts Vīksne HC Lemūrs 4 1 0 1 1
Kārlis Grīntāls HC Lemūrs 4 1 0 1 0

pasākumu atbalsta

uz sākumu