Komanda

Tava Seja
also known as: Izolētās nūjas, Stalkers, Iļģuciems, Zaļš
anno: 2004
sistēmā kopš: 2008. gada 5. maija 18:56

Visas komandas spēles

# Datums Laiks Rezultāts Pretinieks
2012
117 13. maijs 13:40 1 : 5 Powerslide
116 13. maijs 12:40 1 : 1 Hockey Epidemic
115 13. maijs 11:40 0 : 2 Skill Inside
114 13. maijs 11:00 0 : 1 HK Lāčplēsis
2011
113 14. augusts 18:40 1 : 5 Baltie Lāči
112 14. augusts 17:20 0 : 4 HC Lemūrs
111 14. augusts 16:00 3 : 2(OT) Vefiņš
110 14. augusts 15:00 2 : 9 SportosimVisi.lv
109 17. jūlijs 15:00 3 : 1 Hockey Epidemic
108 17. jūlijs 14:20 0 : 2 HC Lemūrs
107 17. jūlijs 13:20 7 : 0 As I Lay Dying
106 17. jūlijs 12:40 0 : 4 Skill Inside
105 03. jūlijs 16:20 0 : 1 HK Lāčplēsis
104 03. jūlijs 15:20 3 : 2(OT) IHK Rīga
103 03. jūlijs 14:20 5 : 0 Jautrie Bitenieki
102 03. jūlijs 13:20 2 : 0 Urban
101 12. jūnijs 12:20 1 : 0(OT) Pilzenīši
100 12. jūnijs 11:20 6 : 0 As I Lay Dying
99 12. jūnijs 10:40 5 : 4(OT) Baltie Lāči
98 12. jūnijs 10:20 2 : 1 Beer In The Jar
97 29. maijs 16:40 2 : 1 HK HM
96 29. maijs 16:00 1 : 8 Skill Inside
95 29. maijs 15:20 2 : 1 Peri
94 29. maijs 14:40 1 : 3 HK Lāčplēsis
93 15. maijs 13:40 5 : 2 Urban
92 15. maijs 13:00 2 : 1(OT) HC Lemūrs
91 15. maijs 12:00 4 : 1 IHK Beavers
90 15. maijs 11:20 3 : 1 As I Lay Dying
2010
89 29. augusts 14:55 2 : 0 As I Lay Dying
88 29. augusts 14:35 2 : 1 Baltie Lāči
87 29. augusts 13:30 2 : 0 Pilzenīši
86 29. augusts 12:05 3 : 7 IHK Rīga
85 15. augusts 14:15 3 : 2(OT) IHK Rīga
84 15. augusts 13:30 4 : 1 As I Lay Dying
83 15. augusts 12:50 5 : 0 Urban
82 15. augusts 12:05 5 : 3 IHK Beavers
81 01. augusts 15:00 3 : 10 Skill Inside
80 01. augusts 14:20 3 : 2 Baltie Lāči
79 01. augusts 13:40 1 : 6 As I Lay Dying
78 01. augusts 12:40 5 : 0 Urban
77 18. jūlijs 13:10 2 : 3 Baltie Lāči
76 18. jūlijs 12:10 2 : 5 Skill Inside
75 18. jūlijs 11:10 2 : 4 IHK Beavers
74 18. jūlijs 10:50 0 : 1 Pilzenīši
73 04. jūlijs 17:30 4 : 1 IHK Rīga
72 04. jūlijs 16:20 1 : 2 Urban
71 04. jūlijs 15:10 3 : 1 HK Lāčplēsis
70 04. jūlijs 14:00 1 : 5 Pilzenīši
69 20. jūnijs 13:20 1 : 2(OT) Baltie Lāči
68 20. jūnijs 12:05 1 : 2 Pilzenīši
67 20. jūnijs 11:15 5 : 0 IHK Kauguri
66 20. jūnijs 10:25 1 : 4 Skill Inside
65 06. jūnijs 12:30 1 : 2(OT) Pilzenīši
64 06. jūnijs 11:40 2 : 1 Baltie Lāči
63 06. jūnijs 11:15 8 : 0 HK Getliņi
62 06. jūnijs 10:00 1 : 0(OT) As I Lay Dying
61 30. maijs 15:25 6 : 0 IHK Beavers
60 30. maijs 13:45 1 : 2(OT) HK Lāčplēsis
59 30. maijs 12:30 2 : 1(OT) Baltie Lāči
58 30. maijs 10:50 0 : 2 Urban
2009
57 30. augusts 13:30 6 : 2 Pilzenīši
56 30. augusts 13:00 3 : 2(OT) HC Medieval Child
55 30. augusts 12:00 3 : 0 Pilzenīši
54 30. augusts 11:30 3 : 1 HC Medieval Child
53 16. augusts 13:00 2 : 6 Pilzenīši
52 16. augusts 12:30 4 : 1 HC Medieval Child
51 16. augusts 12:00 1 : 8 Pilzenīši
50 16. augusts 11:00 2 : 0 HC Medieval Child
49 02. augusts 12:00 0 : 4 Pilzenīši
48 02. augusts 11:15 2 : 3 Pilzenīši
47 19. jūlijs 13:30 2 : 7 Pilzenīši
46 19. jūlijs 12:30 3 : 2 Pilzenīši
45 19. jūlijs 12:00 2 : 1 Pilzenīši
44 19. jūlijs 11:30 1 : 4 Pilzenīši
43 19. jūlijs 11:00 3 : 4 Pilzenīši
42 04. jūlijs 13:30 6 : 0 Stars
41 04. jūlijs 12:15 2 : 3 Pilzenīši
40 04. jūlijs 12:00 3 : 1 Dīzelis
39 14. jūnijs 12:30 4 : 1 Pilzenīši
38 14. jūnijs 11:30 2 : 0 Pilzenīši
37 14. jūnijs 11:00 0 : 1 Pilzenīši
36 31. maijs 15:00 1 : 2(OT) Stars
35 31. maijs 14:00 5 : 0 Dinamo Didzis
34 31. maijs 13:20 1 : 2 Pilzenīši
33 31. maijs 12:05 1 : 2(OT) Dīzelis
2008
32 13. augusts 18:00 0 : 0 Orange Club Team
31 13. augusts 18:00 0 : 0 Orange Club Team
30 07. augusts 21:00 0 : 0 Pilzenīši
29 07. augusts 21:00 0 : 0 Pilzenīši
28 21. jūlijs 21:00 13 : 4 Taktika.lv
27 21. jūlijs 20:00 7 : 4 Taktika.lv
26 17. jūlijs 18:00 0 : 0 Torpēdas
25 17. jūlijs 18:00 0 : 0 Torpēdas
24 14. jūlijs 20:00 2 : 8 SMG
23 14. jūlijs 19:00 2 : 8 SMG
22 30. jūnijs 20:00 1 : 12 Torpēdas
21 30. jūnijs 19:00 1 : 6 Torpēdas
20 27. jūnijs 21:00 1 : 16 SMG
19 27. jūnijs 20:00 1 : 4 SMG
18 19. jūnijs 20:00 4 : 1 T.T.
17 19. jūnijs 19:00 2 : 0 T.T.
16 17. jūnijs 19:00 6 : 2 Pilzenīši
15 17. jūnijs 18:00 7 : 6 Pilzenīši
14 06. jūnijs 20:00 4 : 11 Orange Club Team
13 06. jūnijs 19:00 4 : 6 Orange Club Team
12 02. jūnijs 20:00 2 : 3 Taktika.lv
11 02. jūnijs 19:00 8 : 2 Taktika.lv
2007
10 14. jūlijs 10:00 1 : 0 Pilzenīši
9 14. jūlijs 10:00 4 : 1 Pilzenīši
8 14. jūlijs 10:00 8 : 1 Street Hockey Team
7 14. jūlijs 10:00 9 : 0 Street Hockey Team
6 30. jūnijs 10:00 2 : 5 Orange Club Team
5 30. jūnijs 10:00 0 : 2 Pilzenīši
4 30. jūnijs 10:00 0 : 3 Street Hockey Team
3 02. jūnijs 00:00 0 : 6 Orange Club Team
2 02. jūnijs 00:00 1 : 5 Pilzenīši
1 02. jūnijs 00:00 4 : 6 SMG

pasākumu atbalsta

uz sākumu